Veřejná sauna

Veřejné sauny jsou vítanou součástí wellness komplexů a relaxačních nebo fitness center. Jsou hojně vyhledávány návštěvníky, kteří si z nějakého důvodu nechtějí nebo nemohou pořídit vlastní domácí saunu, přesto si luxus a zdravotní benefity saunování nechtějí odepřít.
Sauny najdou své uplatnění ve wellness hotelech a resortech, kde mohou být navštěvovány samostatně či jako součást beauty balíčků, ocení je všichni hoteloví návštěvníci. Velký význam hrají také na sportovištích a ve fitness centrech, protože napomáhají lepšímu prokrvení těla a zrychlují regeneraci svalů a organismu, což je prioritou nejednoho sportovce.

Jelikož se často jedná o rozlehlejší plány a celkově větší sauny, vždy situaci konzultujeme s projektanty veřejných prostor. Při práci se pak striktně držím aktuálně vydané technické normy. Osobní přístup, konzultace, pomoc s výběrem správného typu a materiálu, vyslechnutí každého vašeho přání a zpracování výsledku do nejmenšího možného detailu je pro nás samozřejmostí.

Na veškeré sauny poskytujeme záruku vztahující se na celou saunu a všechny doplňky, které k ní patří. Sauny vyrábíme v České republice ojedinělou formou ruční výroby, za správné rozměry si sami ručíme, pracujeme pouze s materiály špičkové kvality. Předáním sauny to pro nás nekončí, jsme vám k dispozici s radami ohledně provozu a údržby sauny.

I u veřejných saun můžete volit z různých typů a materiálů. Společně najdeme řešení, které bude vyhovovat vám i vašim klientům, budoucím návštěvníkům sauny. Sauny jsou čím dál více vyhledávanou procedurou, která se těší zvyšující se popularitě u obyvatelstva nejen naší země. Dopřejte proto vašemu komplexu tento luxus, oceníte ho vy, ale především lidé, kteří se k vám budou rádi vracet.