PŘÍSLUŠENSTVÍ

Saunová kamna

Bohatá nabídka saunových a sauna topidel finských výrobců HARVIA, SAWO, HELO zahrnují elektrická saunová kamna, která jsou schopna vytvářet a kombinovat klasickou suchou saunu, vlhkou, parní nebo bylinnou. Všechna saunová topidla a kamna umožňují polévaní vodou – tzv. parní nárazy

 

Saunové doplňky

Výrobci výrazně dbají na kvalitu zpracování, kvalitu přírodně použitých materiálů a design. Všechny výrobky jsou na českém trhu ojedinělé. Saunové doplňky jsou bezvadný dárek pro uživatele sauny. Darovaný saunový doplněk potěší. Veškerý sortiment je pro Vás připraven na kamenných obchodech v Praze a v Brně. Výrobky rento lze také osobně vyzvednout v Liberci.

Regulátory do sauny

Komponenty, česká výroba, vynikající kvalita, ekonomičnost provozu a prvotřídní design, řadí naše regulátory mezi nejkvalitnější. Designový rámeček regulátoru je vyroben z ušlechtilé oceli – nerez. Veškeré otvory a vstupy jsou pečlivě vyřezávány, nejmodernějšími stroji, do vysoce kvalitní oceli. Pro zajištění naprosté bezpečnosti, regulátor disponuje dvoustupňovou ochranou proti přehřátí sauny.