Stěhování sauny obvykle není nutné řešit, protože ji z 99% nakoupíte v rozloženém stavu. Pokud ale nakupujete saunu od prodejce/výrobce již zkompletovanou, těžko ji budete převážet osobním vozem. Nabízí se tak možnost zapůjčení dodávky či využití služeb profesionální stěhovací firmy. Pokud stěhujete saunu v rámci Prahy, mohou Vám posloužit pracovníci firmy STĚHOVÁN LEVNĚ PRAHA. Pan Jelínek, majitel této stěhovací firmy nám poskytl několik informací ohledně portfolia jejich služeb viz níže:

Naše služby zahrnují veškerý stěhovací servis. Stěhujeme byty, domy, administrativní prostory i chaty či chalupy. Zajistíme vyklizení nemovitosti, demontáž nábytku i ekologickou likvidaci. Nabídneme vám vhodný obalový materiál a nebojíme se ani stěhování těžkých břemen jako jsou skříně, klavíry, laboratorní přístroje, trezory nebo cenná umělecká díla.

 

Stěhování sauny rychle a spolehlivě

Jsme vybaveni nejmodernější technikou a bohatým vozovým parkem. Zaměstnáváme pouze zkušené a kvalifikované pracovníky. Můžeme tak nabídnout velmi rychlé a spolehlivé stěhování nejen v Praze od jednoho kusu nábytku až po stěhování celých institucí.

 

Stěhování sauny do bytu nejen v Praze

Zajišťujeme především levné stěhování po Praze, ale pracujeme také mimo Prahu po celé České republice a nabízíme také mezinárodní stěhování, zejména po Evropě. V hlavním městě však můžeme nabídnout návštěvu naším technikem zcela zdarma. Ten obhlédne situaci a naplánuje celou operaci tak, aby vše proběhlo co nejhladčeji s minimální zásahem do chodu domácnosti nebo firmy.

 

Naše přednosti nejen při stěhování sauny do bytu

Jaké přednosti můžeme nabídnout? Proč využít právě naše služby? Máme moderní vozový park, nabízíme velmi dobrý poměr ceny a kvality, bez problému se dorozumíme anglicky, máme bezplatné pojištění stěhovaných věcí proti poškození, zapůjčíme vám vhodný obalový materiál, kilometry po Praze budete mít zdarma, vypracujeme vám nezávaznou a bezplatnou cenovou nabídku a svátky a víkendy u nás platí za běžné dny.

 

Využijte fullservice stěhování

Nemáte čas řešit stěhování a související práce? Nechejte vše na nás. Postaráme se o vše potřebné a vy s tím nebudete mít doslova žádnou starost. Dokonce nemusíte být ani fyzicky přítomni. Při tomto stěhování na klíč si vše domluvíme předem, nakreslíme plánky pro rozmístění věcí v novém bydlišti a naši pracovníci se již o vše postarají od demontáže kuchyňské linky a zabalení křehkých a dalších věcí až po montáž na místě.

 

Stále si nejste jisti naší nabídkou? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a vytvoříme bezplatnou cenovou kalkulaci.